vonBi '10

 1. Telepathe - Devil's Trident (James Rutledge Remix)
 2. Oppenheimer Analysis - Science
 3. Active Child - I'm In Your Church at Night
 4. Dream Cop - Basement Tapes
 5. Laurel Halo - Supersymmetry
 6. Keep Shelly in Athens - Cremona Memories
 7. Warpaint - Undertow (Blackbird Blackbird Remix)
 8. Tame Impala - Solitude Is Bliss
 9. Errors - Supertribe
 10. Bear In Heaven - Lovesick Teenagers (Twin Shadow Twins In Heaven Remix)
 11. CFCF - Monolith
 12. Reporter - Geronimo's Bones
 13. Autre Ne Veut - OMG
 14. Viernes - Regressive Soul Pollution
 15. Tamaryn - Mild Confusion
Eesti miksteipide kroonimata printsess lindistas mikse juba siis kui paljud meist ei teadnudki, misasi üks hea miksteip on. Siin on vonBi järelhüüe 2010. aastale. 
2010 polnud mingi puhtavereline 2010. See oli ideoloogiliselt pigem külm sõda kuni 2010, sest lagedale tuli arvestataval hulgal külma laine hittbände uues ja vanas kuues, kompotis. Seda asjaolu tähistab Oppenheimer Analysis (siinkohal tervitaks Hannest), kes julgeb 2010. aasta (paar numbrit siia-sinna) heeroste seas oma nägu näidata juba järjekorras teisena. Kuna aasta albumite diagnoosimise käigus on igasugused tervikud ära väsitanud, siis 2011. aasta alguseks tähendab 2010. pigem üksikuid leide, mis on suutnud siiani hittide rotatsioonis positsiooni kindlustada. 
Üldjoones ristiks antud miksteibi millekski, mis tähistab uue laineharja sündi, millel pealikirjaks slutwave'i ja chillwave'i kõrval no-clue-wave. Sest mida too lindijupp ikka muud teeb, kui loksutab kuulajat biitide ja käikude rägastikus siia-sinna nii, et ei saa aru, kus on edasi ja tagasi, tavas ja maa (nagu 1988. aasta Super Mario Bros. 3 lõpubossi eeskojas). Ainus selginemine leiab aset Tame Impala kandis. Aga lõpuks on ikkagi mild confusion. Keda kummitab merehaigus, võib heaga tableti sisse võtta.
Download