Mowka '14

"Aasta 2014 oli kõige testsugusem aasta siiamaani. Elasin selle Austraalias, kus pidi hakkama saama teise kultuuri, töökeskkonna ja kliimaga. Eelkõige sai mindud selleks et saaks reisida ja vaadata eemalt kõike seda, mis toimub siin. Raske tööga sai reisitud kümnes riigis: aasias, Austraaliat ennast avastada ja maailmaäärel vaikse ookeani saarte eksootikat kogeda Fijil ja Vanuatul plus 10 päeva Uus-Meremaal. Sellest kõigest sõltuvalt ka seekordne musa valik.

Möödunud aasta keskmine õues/looduses viibimise aeg oli seitse-kaheksa tundi päevas, mille sisse jäi lugematu arv pikki jalutuskäike ookeani ja rahvusparkide servadel, päikesetõusu ja loojangute vaatamisi ning elamist mikrobussis. Lisaks ka vihmas ehitustöö või päikselõõsas õunafarmis rassimist. Enamasti muusika ja tedx või ööülikooli loengute saatel.

Tundub, et looduses olles ei teki tantsu ja elektroonilise muusika kuulamise vastu suurt huvi, pigem tekib huvi naturaalsete instrumentide ja rütmide vastu. Panin tähele ka, et linna jõudes, tekkis taas huvi kõige moodsama elektroonilise muusika vastu ning huviga ootan mida uut uus aastanumber toob. Loodan, et järgnev tund ja aasta möödub sul tegusalt."
 1. The Icypoles - Tararara
 2. Mac Demarco - Blue Boy
 3. Glass Animals - Gooey
 4. Philip Glass & Tyondai Braxton - Rubic
 5. Astronote - Transponder
 6. First Aid Kit - My Silver Lining
 7. Tony Allen - Moving On
 8. Bob Marley - Rainbow Country
 9. Meeke - Vakabula
 10. Sampha - Too Much
 11. Vaiko Eplik - Mõtetes mõrudais
 12. Ziggy Alberts - Follow The Ocean
 13. The War On Drugs – In Revers
 14. Tycho - L
 15. Mac Demarco - Horse Hot Wee Wee Water
 16. Angus & Julia Stone - Other Things
 17. Timber Timbre - Hot Dreams
 18. St.Paul & The Broken Bones - Call Me
 19. The Duprees - The Sky´s The Limit
Download